Informacje o Firmie – Pro-Medica Sp. z o.o.

 

Pro-Medica Sp. z o. o. – Doświadczenie i Zaufanie od ponad 30 lat.

 

Pro-Medica jest firmą dostarczającą na rynek polski nowoczesne systemy diagnostyczne i lecznicze. Oferujemy aparaty CPAP leczące bezdechy (protezy powietrzne) stanowiące złoty standard światowy, podlegające refundacji przez NFZ.

Bezdechy w czasie snu są groźnym dla zdrowia i życia problemem, powodującym poważne powikłania, m. innymi nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca, chorobę wieńcową, zawały, udary, nagłe zgony w czasie snu. Inne poważne powikłania wynikające z tej choroby to nadmierna senność w czasie dnia, zasypianie za kierownicą (wypadki), impotencja, zaburzenia hormonalne, otyłość. Choroba dotyczy 2- 4% społeczeństwa i występuje częściej u mężczyzn, zwłaszcza z nadwagą i głośno chrapiących w nocy. Jeśli cierpisz z powodu bezdechu, chrapania czy zmęczenia w ciągu dnia zapytaj o możliwość zbadania się w domu, w czasie snu. 

 

W naszej ofercie znajdują się również sprzęty do diagnostyki polisomnograficznej, diagnostyki czynnościowej płuc (spirometry, polisomnografy) , diagnostyki sportowców (ergospirometry) oraz sprzęt do leczenia zaburzeń oddychania (respiratory, aparaty BiLevel, asystory kaszlu, koncentratory tlenu, pulsoksymetry i wiele innych.