Oferta dla Lekarzy – Pro-Medica Warszawa

PFT Cosme. Najwyższej klasy urządzenia do badania funkcji oddechowych (PFT) renomowanej firmy COSMED:

1. Quark PFT. Innowacyjna modułowość i osadzenie w sieci dla nowoczesnej i zpersonalizowanej diagnostyki oddechowej:

 • W pełni modułowy i intuicyjny sposób działania
 • Wybór pomiędzy dwoma rodzajami czujników przepływu
 • Szybka i dokładna analiza gazów
 • Niskie koszty użytkowania
 • Łatwy w obsłudze program
 • Szeroki zakres opcji
 • Spełnia najnowsze standardy i normy ATS/ERS

2. Q-Box. Kabina Pletyzmograficzna:

 • Rozwiązanie typu “wszystko w jednym” dla pomiaru objętości płucnej, oporów dróg oddechowych, spirometrii i mechaniki oddechowej (MIP/MEP, PO.1)
 • Opcjonalny moduł DLCO
 • Duża komfortowa kabina (873 litrów)
 • Możliwość wykonania spirometrii i DLCO także poza kabiną
 • Wykonywanie wielu testów za pomocą jednego zadania (TGV, sRAW, SVC, IC)
 • Łatwe w użyciu, intuicyjne oprogramowanie OMNIA, dotykowy ekran

Spirometry firmy Medikro: Nano, Pro i Primo, reprezentują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie spirometrii. Są to urządzenia kompaktowe, podłączane za pomocą portu USB. Te przenośne urządzenia reprezentują najwyższą dokładność i zaawansowanie technologiczne. Badania są wykonywane za pomocą głowicy SpiroSafe Medikro każda dedykowana dla jednego pacjenta. Jest to jednorazowy pneumotach wraz z obudową , który może być zmieniony w kilka sekund pomiędzy pacjentami, nie wymaga sterylizacji ustnika ani wymiany filtrów. Wyeliminowanie sterylizacji i zmiany filtrów skraca czas badania jednego pacjenta i obniża koszty. Technologia kontroli wibracji poprawia dokładność i rzetelność pomiarów.

Specjalistyczny sprzęt do wentylacji pacjenta. Aparat przeznaczony do długotrwałej wentylacji domowej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Posiada możliwość wentylacji pacjenta przy użyciu układu podwójnych rur oraz układu o pojedynczej rurze – aparat automatycznie rozpoznaje typ obwodu.

Aparatem można wentylować pacjenta w sposób inwazyjny jak i nieinwazyjny. Istnieje możliwość wzbogacenia podawanego powietrza o tlen z zewnętrznego źródła z jednoczesnym pomiarem stężenia tlenu w mieszance (opcja). Duży ciekłokrystaliczny ekran umożliwia obserwacje parametrów pracy (również krzywych pokazywanych w czasie rzeczywistym) jak i komunikowanie się z urządzeniem.

Ilość przycisków i pokręteł przeznaczonych do sterowania aparatem zredukowano do niezbędnego minimum. Aparat posiada baterię wewnętrzną pozwalającą na nieprzerwaną pracę przez ok. 5 godzin.

Cztery tryby pracy: PCV , PSV , SIMV, VCV – czynią z niego niezwykle elastyczne i wygodne narzędzie do wentylowania pacjentów. Istnieje możliwość ustawienia oddechu odwróconego. Aparat można zablokować przed zmianą parametrów pracy przez osoby niepowołane. Oprogramowanie PC Carat Control, umożliwia programowanie aparatu oraz monitorowanie i analizę ważniejszych danych.

Comfort Cough jest aparatem, który pozwala w sposób nieinwazyjny, potwierdzony klinicznie oczyszczać drogi oddechowe z wydzielin drzewa oskrzelowego, zmniejszając zagrożenie powikłaniami. Aparat jest prosty w użyciu, nie stwarza zagrożeń dla układu oddechowego i zapewnia pacjentom wysoki poziom i jakość życia, umożliwiając uniknięcie zastosowania procedur inwazyjnych.

Diagnostyka bezdechu sennego: Porti 7 i 8 to mały przenośny system do zapisu parametrów snu. Aparat ten stosowany jest przeważnie w domu pacjenta lub przed badaniem w laboratorium.

Sleep Virtual. Polisomnograf Sleepvirtual jest najlepszym rozwiązaniem dla laboratoriów zajmujących się polisomnografią. Bez względu na to jakie są Twoje potrzeby systemy, zgodne ze standardami American Association of Sleep Medicine Typu 1 spełnią je wszystkie.

LAVI 40 został wyprodukowany jako urzadzenie do kontrolowanej ciśnieniowej terapii oddechowej i wentylacji dla dorosłych oraz dzieci. Jest dostępne sześć różnych trybów wentylacji do zastosowania indywidualnej terapii z minimalną objętością oddechową 50 ml.

Jeśli urządzenie pracuje z jednym obwodem pacjenta z zewnętrznym zaworem wydechowym, wentylacja może być prowadzona inwazyjnie np poprzez tracheostomię oraz nie inwazyjnie poprzez maskę. Przyjaźnie zaprojektowany interface użytkownika jest prosty w obsłudze. Wysoki komfort i maksymalne bezpieczeństwo dają dobre rezultaty przy stosowaniu zarówno w stosowaniu domowym jak i klinicznym.

Przedstawiciele handlowi:
aparaty CPAP, diagnostyka snu
Telefon: +48 22 642 65 02

Serwis aparatury medycznej: 
E-mail:
serwis@promedica.com.pl 

Telefon: +48 22 642 65 02 

Paweł Łagowski 
E-mail:
  pawel@promedica.com.pl 

Telefon komórkowy: +48 602 703 522 

Spirometria, badania czynnościowe płuc, polisomnografia:
Telefon: +48 22 642 65 02
Telefon komórkowy: +48 602 242 646