Praca – Współpraca – Pro-Medica Sp. z o.o.

Pro-Medica Sp. z o. o. – Poszukujemy osób na następujące stanowiska:

Lokalizacja: Cała Polska

Przedstawiciel medyczny, przedstawiciel handlowy: Wymagania: znajomość branży medycznej, wyższe wykształcenie, znajomość języka angielskiego, prawo jazdy (bez wypadków), mile widziane doświadczenie handlowe w podobnym zakresie.

Technik medyczny/ pielęgniarka: Osoby sprawne manualnie, z doświadczeniem w branży medycznej, które chciałyby się szkolić i wykonywać pracę związaną z zastosowaniem diagnostycznym produktów naszej firmy, w szczególności w dziedzinie: polisomnografia, osteoporoza (densytometria przesiewowa), badania USG, zastosowanie respiratorów i wentylacji nieinwazyjnej. Mile widziana znajomość języka angielskiego.
 
Lokalizacja: Warszawa
Promotional manager, marketing manager: Znajomość branży, doświadczenie marketingowe, znajomość języka angielskiego, dobra znajomość oprogramowania biurowego, mile widziana znajomość programów graficznych i web.
Asystentka/ sekretarka: Doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność obsługi programów biurowych, w tym baz danych, podstawy ekonomii i księgowości, miła aparycja i wysoka kultura osobista.
Inżynier serwisowy/ pracownik działu serwisu: Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku, znajomość branży, płynna znajomość języka angielskiego.
 
Lokalizacja: Telepraca
Tłumacze: Duże praktyczne doświadczenie w tłumaczeniu technicznych tekstów medycznych z języka angielskiego.
Graficy/ graficy komputerowi/ webmasterzy: Legitymujący się ciekawym portfolio wykonanych projektów.
 
Lokalizacja: Zlecenia
Lekarze z doświadczeniem w zakresie: Anestezjologii i intensywnej terapii Nieinwazyjnych metod wentylacji Polisomnografii Ortopedii Medycyny paliatywnej Osteoporozy Menopauzy Wymagane: doświadczenie dydaktyczne i znajomość języka angielskiego.
Hostessy: Do obsługi zjazdów i wystaw medycznych na terenie całej Polski.

 

Poszukujemy firm działających w branży sprzętu medycznego, które zainteresowane są współpracą dystrybucyjną, serwisową i marketingową w zakresie sprzętu oferowanego przez naszą firmę, jak również są zainteresowane współpracą z nowymi producentami zagranicznymi, którzy powierzyli nam znalezienie partnerów dystrybucyjnych. Poszukujemy prężnie działających i rozwijających się NZOZ, które zainteresowane są rozwojem diagnostyki polisomnograficznej na zasadzie franchising’u.

Zgłoszenia prosimy przesyłać: biuro@promedica.com.pl lub listownie: Pro-Medica Sp. z o.o., ul. Libijska 10G, 03-977 Warszawa

Nie rozpatrujemy zgłoszeń telefonicznych. Prosimy (w przypadku osób fizycznych) o umieszczenie, zgodnie z przepisami następującej formuły: 

„Wrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz.U. Nr 133, Poz. 883 ).”

Plik do pobrania: ANKIETA (Plik do wypełnienia i przesłania z CV).

Odpowiemy tylko na zgłoszenia, które przejdą pozytywnie selekcję wstępną.

Przedstawiciele handlowi:
aparaty CPAP, diagnostyka snu
Telefon: +48 22 642 65 02

Serwis aparatury medycznej: 
E-mail:
serwis@promedica.com.pl 

Telefon: +48 22 642 65 02 

Paweł Łagowski 
E-mail:
  pawel@promedica.com.pl 

Telefon komórkowy: +48 602 703 522 

Spirometria, badania czynnościowe płuc, polisomnografia:
Telefon: +48 22 642 65 02
Telefon komórkowy: +48 602 242 646